22 Ocak 2014

TEB Konut Kredisi Borcu Çıkardı!

TEB Kurtuluş şubesinden almış olduğum konut kedisi ile ilgili. Düzenli ödeme yapmama rağmen borçlu çıkarılmıştık. Defalarca şubeyle görüşülmüş fakat geri dönülmemiştir. Bu gün ise telefonlara cevap verilmiyor fakat bana borç ile ilgili cep telefonuma mesaj geliyor, kredi alırken canım cicim ile davranan şube personeli şimdi muhatap bile olmuyor. TEB gibi büyük bir bankaya yakışmayan davranışlar bunlar. Konuyla ilgili detaylı bilgi istiyorum!

Sevim 53 Okunma

Cevaplar

  • Sevim24 Ocak 2014

    Ilgili şikayetimi www.teb.com tr'den de girdim. Fakat oradan da herhangi bir cevap gelmedi. Üstüne üstlük az önce bu mesajınızı üzerine bir SMS geldı ve banka şubenizle irtibata geçiniz diye yazılıydı. Yani irtibata geçmek imkansız. Kısır döngü bu. Ne internet sitesi ne de telefonlar da bir muhatap bulamadım.

  • TEB Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön