TEB Kişisel Bilgilerimi Paylaştı.

Eda K. |

2 aylık ödeyemediğim borç için bugün akrabalarımdan mesaj ile görüntü baba adı adlı kişiye ulaşım sağlayamıyoruz bizimle iletişime geçmesini rica ederiz, diye tüm akrabalarıma mesaj atılmış ve bu durumdan daha bana tebligat bir bildirim olmadan akrabam sayesinde bilgi haberim oldu.

Ablam Timur kaynak avukatlık bürosuyla 11.30'da görüşüp taksitlendirme istemesine rağmen kabaca davranan hanımefendi 2.30'a kadar ödeme yapılmasına aksi takdirde 3060 TL'nin 5600 olarak iletmiştir. Tüm ricalarımıza iyi konuşmalarımıza rağmen kabaca konuşan burcu hanımı ve TEB özellikle şikayet ediyorum. Herkes borcumdan haberdar oldu düşman dosta duyuruldu yarın mahkemeye verecek olduğumu ilettim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Aralık
  15:02

  Belirttiğiniz konuyla ilgili 20 Kasım 2014 tarihinde SMS aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır.

  TEB Önce Müşteri Hattı

 • Eda K.
  24 Kasım
  00:51

  Dönmediniz\'\'\'\'\'\'\'\'\'

 • Eda K.
  24 Kasım
  00:50

  Halen dönmediniz telefonda belirtiğim gibi yarın akşama kadar dönmemiz durumunda hem hukuk bürosunuzu hemde bilgilerimi verdiğiniz için sizi mahkemeye veriyorum bana bilgi vermeden herkeze tüm bilgilerimi yaymak hakkınız değil sizi mahkemeye vericem ''

 • 20 Kasım
  10:36

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı