16 Nisan 2013

TEB Kendi Açtığı Hesabı Kendisi Kapatmıyor!

"Sayın O. K.,Bizimle iletişim kurduğunuz için Türk Ekonomi Bankası olarak teşekkür ederiz.

Hesabınızın 17/06/2008 tarihinde Bankamız nezdinde imzaladığınız Genel Hizmet Sözleşmesine istinaden açıldığı tespit edilmiştir. " diye cevap yazmışlar.

İnceleme kendilerinin işine nasıl geliyorsa öyle yapmışlar.Bahsettikleri sözleşmenin hesabını 06/03/2012 tarihinde 18 TL HESAP İŞLETİM ÜCRETİ ÖDEYEREK kapattım. Bu nasıl bir sözleşme imiş ki hesabı kapattığım halde benden habersiz hesap açma yetkisi vermişim. Hesabımı açtıkları gibi kapatsınlar. Böyle cevap yazmasınlar. İşlerini yapsınlar bizleri mağdur etmesinler.

Osman 107 Okunma

Cevaplar

 • Osman 26 Nisan 2013

  Çok kıymetli,Sayın vb TEB Size laf anlatacağıma eşeğe hendek atlatırım. En azından eşek laftan anlıyor. Siz neden anlıyorsunuz daha anlayamadım.

 • TEB Temsilcisi26 Nisan 2013

  Belirttiğiniz konuyla ilgili 18 Nisan 2013 tarihinde e-posta aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

 • Osman 20 Nisan 2013

  Şikayetim ile ilgili olarak banka hiç bir işlem yapmamıştır. Hala bana şubeye git hesabı kapatmak için dilekçe ver diyorlar. Oysa ki onların ilgi Gösterdiği sözleşmenin hesabını şikayetimde yazdığım gibi 06/03/2012 tarihinde kapattım. Zaten ikinci şikayetime sadece daha önce cevap verilmiştir orada yazanı yapın demeye getiriyorlar. Anlayacağınız küstahlığın ve vurdum duymazlığın bini bin para.

 • TEB Temsilcisi16 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön