TEB Kasım Ayı İçerisinde İki Defa Hesap Kesimi Yapıldı!

Akif Ş. |

TEB'e ait kredi kartımı ilk defa bu ay kullanmaktayım.Hesap kesim tarihi 4 Kasım iken gelen ekstrede bir sonraki hesap kesim tarihinin 21 kasım olduğunu gördüm.Aynı ayda 2 ekstre ve iki farklı ödeme.Bu kredi kartı kullanmanın amacını karşılamıyor.

Müşteri temsilcisi ekstre tarihini değiştirmek yerine sistemsel hata olabileceğini sonuçta makine olduğunu söylüyor.Bana ekstremin belirtilen tarihte kesilmesi durumunda tekrar kendilerini aramamı konuyla ilgili gerekli yerleri bilgilendireceklerini söylüyorlar.

Ne kadar kolay bir bankacılık değil mi? Bu hatanın derhal düzeltilmesini aksi takdirde kredi kartımı ilk aydan kapattıracağımı belirtirim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akif Ş.
  12 Kasım
  23:30

  5 gündür bana cvp verme gereği bile duymayan mail bile atmayan sadece bu standart cevabı bu sitede veren bankanın kredi kartını iptal ettirme zamnı gelmiş olsa gerek

 • Akif Ş.
  10 Kasım
  16:51

  teb hala bana konuyla ilgili olarak ne telefonla arandım nede mail ile bilgilendirildim.nasıl bir bankacılık anlayışı olduğunu siz tahmin edin

 • 07 Kasım
  09:24

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz.

  TEB Önce Müşteri Hattı