TEB Kartımın Şifresi Gelmiyor!

Abdulrahim B. |

Ya şunu bir kere yazayım; Hayatımda bu kadar amatör ve başarısız bir firma görmedim. Şimdi durumu özetleyeyim. CepteTeb adında bir kart çıkarıldı çok sevdim almak istedim başvurdum gönderildi kart elime geçti, powerbank ile güzel.

Varan 1: Powerbank bozuk çıktı. Ve bunu ilettim 1 hafta sonra geldi fakat kargo şirketi bana haber bile etmiyor, nedeni ise numaramı vermemişler. 2 hafta sonra rastgele gittiğim kargo şirketinde buldum.

Varan 2: Kartımın şifresi yaklaşık olarak 2 aydır gelmiyor ve bu arada en az 6 defa arayıp durumu iletmeme rağmen her seferinde hemen gönderilecek dediler gelmedi bıktım artık yazayım da buraya rahatlayayım dedim!

Etiketler :

Kredi Kart Şifre İşlemleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Haziran
  10:11

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 29 Haziran 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 26 Haziran
  14:02

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı