TEB Kartımı Haber Vermeden Bloke Etti!

Ceren Su A. |

Borcumu önce taksitlendirip, sonra elime para geçtiği anda borcumun büyük bir kısmını tamamen ödedim. Ödemeden önce TEB şubesine özellikle kartımın taksitlendirme yaptığım için kapatılıp kapatılmadığını sordum, TEB şubesinden ''yok hayır kesinlikle siz talimat vermeden kapatılmaz, burada da zaten açık görünüyor'' yorumu üzerine elimdeki tüm parayı bu borca ödedim. Günlerce açılmayan kartımın 'meğerse' kapatılmış olduğunu müşteri ilişkilerini aradığımda öğrendim. Bu ayıptır.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  11:35

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • Ceren Su A.
  16 Ekim
  10:40

  Borcumu önce taksitlendirip, sonra elime para geçtiği anda borcumun büyük bir kısmını tamamen ödedim. Ödemeden önce TEB bankası şubesine özellikle kartımın taksitlendirme yaptığım için kapatılıp kapatılmadığını sordum, TEB şubesinden ''yok hayır kesinlikle siz talimat vermeden kapatılmaz, burada da zaten açık görünüyor'' yorumu üzerine elimdeki tüm parayı bu borca ödedim. Günlerce açılmayan kartımın 'meğerse' kapatılmış olduğunu müşteri ilişkilerini aradığımda öğrendim. Bu ayıptır