TEB Kart Üyelik Aidatı!

Murat D. |

2012 yılında maaş hesabım için hesap açtırdığım TEB, tüm firma çalışanlarına yıllık üyelik aidatı olmayacağını taahhüt ederek kredi kartı çıkartmıştı. O dönemde sadece maaş kartımın çıkarılması için doldurmak için form almaya gittiğim Ankara Balgat Şubesindeki a***Adındaki kişi, kredi kartını ısrarla istemediğimi söylememe rağmen kimlik fotokopimi alarak zorla kredi kartı çıkarttı. Banka bu yıl yine 75 TL yıllık üyelik ücreti yansıttı. Daha önceki yıl 2 adet otomatik ödeme talimatı ile herhangi bir ücret alınmayacağını söyleyen telefon şubesindeki bankanın yetkilendirdiği ve banka adına konuşan kişilere nasıl güveneceğiz? Yıllık üyelik aidatının iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Temmuz
  17:28

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 26 Temmuz 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 26 Temmuz
  13:51

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı