TEB Kart Ücretinin İadesini İstiyorum!

İlhan K. |

Türk Ekonomi Bankasına ait 53085300010***** Total Kart kullanıcısıyım daha öncede otomatik ödeme talimatı bahanesi ile ücret kesintisi yaptılar Ağustos ayında 55 TL kesildi. Her yıl için 2 fatura talimatı ayrı istiyorlar, aylık ödemem ortalama 1500- 2500 olmasına rağmen kart ücreti yansıtıyorlar. Bu durumda çok ciddi haksız kazanç sağlıyor ve mağdur ediyorlar. Ücretin hesabıma veya kartıma iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlhan K.
  14 Eylül
  17:14

  Türk Ekonomi Bankasına ait 53085300010***** Total Kart kullanıcısıyım daha öncede otomatik ödeme talimatı bahanesi ile ücret kesintisi yaptılar Ağustos ayında 55 TL kesildi. Her yıl için 2 fatura talimatı ayrı istiyorsunuz, aylık ödemem ortalama 1500- 2500 olmasına rağmen kart ücreti yansıtıyorsunuz Bu durumda çok ciddi haksız kazanç sağlıyor ve mağdur ediyorsunuz,kestiğiniz Ücretin hesabıma veya kartıma iadesini istiyorum.
  Şikayet Konusu : Komisyon Kredi Kartı Yıllık Aidat

 • İlhan K.
  14 Eylül
  17:09

  insanları maddi çıkarları ile bir görüyor gibi davranıyorlar. asla problemi beraber halletme gibi dertleri yok kişileri bağımlı hale getirip devamlı talep halindeler..

 • İlhan K.
  13 Eylül
  12:24

  Hic memnun degilim cunki müsteri yi sadace getiri olarak degerlendirip,esir aliyorlar musteri memnuniyeti ve insan odakli calismiyorlar...

 • 09 Eylül
  15:32

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz.

  TEB Önce Müşteri Hattı