Firdes Figen Ö. Teşekkür Mesajı

Aslı ve Serpil hanıma ilgilerinden dolayı teşekkürler

TEB Kart Kullanım Ücreti.

Firdes Figen Ö. |

Bu ay ki ekstrem'de kart kullanım ücreti geldi. Müşteri hizmetlerini aradım ve 6 adet otomatik ödeme talimatım var kart kullanım ücretinin iptalini talep ettiğimi bildirdim. İptal edemeyeceklerini söylediler. Kartın iptalini istedim. Tabi ki sizi kart iptali kaydınızı oluşturduk sizi arayacaklar dediler ve arayan soran olmadı. Şubeye gittik otomatik ödemelerimizi iptalini istedik. Bir dosya kağıdına bir dilekçe yazdı ve imzalamamı istedi. Bende dilekçeyi kendimin yazacağını ve iptal sebebini açıklayacağını bildirdim. Sebebi nedir neden iptal etmek istiyorsunuz gibi hiçbir soru ile karşılaşmadım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Firdes Figen Ö.
  14 Mart
  11:32

  Aslı ve Serpil hanıma ilgilerinden dolayı teşekkürler

 • 14 Mart
  11:17

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 14 Mart 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 11 Mart
  15:48

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı