15 Mayıs 2013

TEB Kart Kullanım Ücreti!

Yaklaşık 2 ay önce kart kullanım ücreti gelmesine nazaran müşteri temsilcisiyle telefonda yaptığım görüşmeye istinaden kartımın kapatılmasını ve ekstre borcunun iptal edilmesi üzerinde bulunduğum talep kabul edildi ve kartım iptal edildi. 1 ay sonrasında tekrar bana ekstre borcu olarak geldi.Konuştuğum tarih gün ve saat olarak elimde mevcut gerekirse veri tabanından konuşmaların dinlenebilir. 2 senedir bende olan bu kredi kartının ilk yıl ücretini bonus olarak iade etmişler bu yıl aynı durumun olmayacağını bildirmişlerdi. Karta ihtiyacım olmadığı için kapatılmasını istedim. Müşteri Temsilcisi ile görüşme yapmak için arıyorum, kartım olmadığı için hiçbir bilgi alamıyorum.

Fatma 125 Okunma

Cevaplar

  • Fatma 18 Mayıs 2013

    Müşteri temsilcisi ile görüştüğümde k.kartını iptal ve extre borcunun sıfırlanması üzerine mutabık olmuştuk. Bana gelen mesajda böyle bir sonuç görünmemektedir. Kart kullanım ücretini ödeyeceğimi belirtseydim o gün kartı iptal ettirmezdim. Ben bu kart kullanım ücretini öderim fakat çevremde bulunan potansiyel müşterilere kesinlikle TEB bankası ile çalışmamalarını önereceğim.

  • TEB Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön