05 Aralık 2013

TEB Kart Hizmet Bedeli!

TEB total bonus kredi kartı kullanıcısıyım. 02.12.2013 tarihinde 9.00 TL Kart Hizmet Bedeli tarafıma yansıtılmış. Yargıtay 13. Dairesinin içtihat niteliğindeki kararı hasebiyle iptal edilmesini istiyorum. Hesabım incelendiğinde ne kadar aktif şekilde kullandığım görülecektir.

İlyaz K. 64 Okunma

Cevaplar

 • İlyaz K.03 Ocak 2014

  sorunumu çözmediler aklı sıra yasalmış

 • İlyaz K.25 Aralık 2013

  göndermiş olduğunuz mailde o kadar klişe ki; insanların 9 TL nin peşine düşmeyeceğini bildiğiniz için çeşitli isimler altında bunları yapıyorsunuz, diğer kredi kartımda iade edildi ancak bunda iade edilmiyor tabi ki yasal haklarımız saklı tabi ki dava açabiliriz bunları siz bahşetmiyorsunuz da bu kadar açık içtihatlarla dolu dönemde uğraşmayacağımızı biliyorsunuz.bunu yazmamdaki amaç bu yazıyı okuyanların da benim gibi düşünmesini sağlamaktadır.Vel hasılı kart hizmet bedelini geri alamamış bulunmaktayım.

 • İlyaz K.08 Aralık 2013

  herhangi bir bilgi berme işlemi gerçekleştirilmemiştir.

 • TEB Müşteri Temsilcisi05 Aralık 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön