TEB Kart Ekstrelerimi İstediğimde Para İstiyorlar!

Murat G. |

Türkiye Ekonomi Bankasından kredi kartı ekstrelerimi istediğimde mail yoluyla göndermenin 2,90 posta yolu ile göndermenin ise 3,90 olduğu bilgisini aldım. Bankaların bu milleti hiçe sayan hatta yasalardaki boşlukları kullanarak haksız kazanç nasıl sonlanacak merak ediyorum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat G.
  15 Mart
  14:27

  Geçenlerde kart ekstrelerimi incelerken kart aidatımın farkına vardım TEB Bankasını aradım eğer nakit avans çekerseniz kart ücretini puan olarak veririz dediler amaç ekstra faiz geliri sağlamaktı, sinirledim ve hayır kartımı iptal edin dedim. Birkaç gün sonra yetkili beni aradı ve avans çekersem ücreti geri vereceklerini tekrarladı, o anda oluşan nakit ihtiyacımdan dolayı bende kabul ettim. Kullanmadığım bir hesabım varmış ve parayı oraya gönderdiler ve bende parayı çekmeye gittiğimde yeni bir sürpriz ile karşılaştım. 71 TL yıllık hesap işletim ücreti yansıtmışlar. Bankayı aradım ve hakları olduğunu söylediler. Allah bu bankaları doyursun ne diyeyim. Kararlıyım paramı alacağım.

 • 13 Mart
  09:52

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz.

  TEB Önce Müşteri Hattı