06 Şubat 2014

TEB Kart Aidatının İade Edilmesini İstiyorum!

Aktif olarak kullandığım TEB'e ait kredi kartımdan 85 tl kart aidatı kestiler. Aidatın geri bonus olarak iadesini talep ettim, fakat 2 adet otomatik ödeme yada 250 tl nakit avans 3'e bölüp çekersem iadesi olacağını ilettiler. Bütün faturalarımı ve işlemlerimi TEB üzerinden yapmaktayım ve alışveriş olarak da TEB bonus kartını kullanmakta olmama rağmen böyle bir şartı ön koşmalarını anlamış değilim.

Diğer bankalara ait üyelik bedelini sorunsuz olarak bonusa çevirdiğim halde,aktif kullandığım bir bankanın müşterisi olarak aldığım bu cevap hiç yakışık almadı. Acilen mantığıma yakın bir cevap olmadığı taktirde banka mı değiştirip kart ödemelerim bittiğinde de kartın iptalini isteyeceğim.

Engin 78 Okunma

Cevaplar

  • Engin 10 Şubat 2014

    TEB Önce Müşteri Hattı Bizimle iletişim kurduğunuz için Türk Ekonomi Bankası olarak teşekkür ederiz. Kredi kartı ücretiniz iade edilmiştir. İade edilen tutar, bir sonraki dönem ekstrenize yansıyacaktır. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için Bankamız ürün ve hizmetleriyle ilgili her türlü mesajınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz. Çalışmalarınızda başarılar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Türk Ekonomi Bankası A.Ş. Bu şekilde bir mail geldi umarım iade edilir.

  • TEB Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön