Berker U. Teşekkür Mesajı

Şikayetimi dikkate alarak gerekli özeni gösterip sorunumu çözdüğünüz için teşekkür ederim.

TEB Kart Aidatı Sorunu...

Berker U. |

Türkiye Ekonomi Bankası'ndan total Bonus başvurusu yaptım. Sebebi de her zamanki gibi vaatleriydi. En önemli vaatleri tabi ki de kart aidatı olmadığı yönündeydi. Ama daha ilk alışverişimde 75 TL kart aidatını yansıttılar. Bir de uyanıklık yaparak hesap hareketlerinde göstermiyorlar bu durumda. Felaket kullanışsız olan mobil uygulamalarından da istediğiniz bilgilere ulaşamıyorsunuz. Müşteri hizmetlerini arayıp kartı kapattırmak istediğimi söyleyeceğim ancak bu da mümkün değil çünkü gene felaket bir çağrı merkezleri var. Müşteri temsilcisine bağlanamıyorsunuz bile. Sürekli bir ses kaydı ile muhabbet ediyorsunuz ve o da size anca kart bilgilerinizi söylüyor insanları kandırmakta üstlerine yok hizmet kalitesi sıfır TEB pişmanlıktır.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berker U.
  06 Mayıs
  09:38

  Şikayetimi dikkate alarak gerekli özeni gösterip sorunumu çözdüğünüz için teşekkür ederim.

 • 06 Mayıs
  09:34

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 06 Mayıs 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 05 Mayıs
  09:43

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı