TEB Kart Aidatı!

Altuğ V. |

Kredi kartımın 18.06.2016 tarihli son ekstresinde yansıtılan, "Yıllık Kart Ücreti" adı altında yapılan 69 TL kesintinin, konuyla ilgili emsal kararlar ışığında tarafıma iade edilmesini rica ederim. Her sene yapılan bu uygulamada ücretin iadesi için (Bonus olarak) bir kampanya olmadığı söylendi. TEB müşteri hizmetlerinde görüştüğüm müşteri temsilcisi telefonla iadesinin gerçekleşmeyeceğini TEB Bankası'nın böyle bir uygulamasının hem telefonla hem şubelerden olmadığını tarafıma bildirmiştir. Diğer çalıştığım bankalar bu aidatları tarafıma geri iade ettiği halde bu ücreti iade etmeyen TEB ile neden çalışmam gerektiğini, farkınızın ne olduğunu tarafıma izah etmenizi istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Haziran
  16:45

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 21 Haziran 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 21 Haziran
  14:42

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı