15 Mart 2013

TEB Kampanya Masrafı!

Geçen ağustos ayında 6 ay 100 liralık yakıt alımında 600 TL alimin taahüdü olarak 60 TL'Lık indirim vermesi idi. Sürekli TEB'den aldığım için kampanyaya katıldım. Ağustos ayından itibaren 150 TL ve üzeri 6 tane alım yaptım. Alımlarım ilk 5 ayda oldu. Kampanyanın amacı 600 TL'lık yakıt aldırmak olmasına rağmen son ayda kaza yapmamdan ötürü yakıt alamadım ve bu sebepten 60 TL indirimi, cezası diye 66 Tl olarak aldılar.

Kaza masrafı üzerine etik olmayan masrafın çıkması olmadı. Müşteri hız. çözüm için bir numara verip 15 dk beklettikten sonra çözümü yok diyor. TEB'den 1000 Tl'lık yakıt alsak da onların sistemi çalışmadığında biz hoşgörsek de dertlerinin hizmet değil para olduğunu gösterdi.

Ergin 124 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi22 Mart 2013

    Belirttiğiniz konuyla ilgili 14 Mart 2013 tarihinde telefon ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

  • Ergin 22 Mart 2013

    Ne bilgilendirildim ne arandım ne de sorunum çözüldü. Taksitlerimin bitmesini bekleyeceğim. O zaman kapatmayınız vs vs diye ararlar. İki çift lafımı o zaman ederim.

  • TEB Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön