TEB İstem Dışı Sigorta Ve Eksik Bilgi Verilmesi...

Guven S. |

22.06.2016 tarihinde kullandığım tüketici kredisine istinaden, telefon görüşmesinde hayat sigortası yerine kredi kartı koruma sigortası adı altında kampanyalı bir sigorta olduğu ve maliyetinin de
160 TL civarı olduğunu bilgisi üzerine kabul ettim. Daha sonra hesaplarımı incelediğimde 100 TL tutarında hayat sigortası da yapıldığını ne e-mail ile yaptığım itiraza ben böyle demedim böyle şeklinde bir açıklama üzerine görüşmemizin ses kaydınında yer aldığı eki incelemesi için e-mail olarak gönderdim.

Not bırakıp geri dönüşü için beklememe rağmen herhangi bir geri dönüş olmadığı gibi farklı bir müşteri temsilcisinden kredi kartı sigortasının krediyle ilgisi olmağı bilgisini aldım. O halde 2244*** nolu hayat sigortasıyla 13696*** kredi kartı sigortasının iptali için hazineye yazılı olarak şikayette bulunacağımı tarafınıza bildiririm.

Etiketler :

Habersiz Sigorta Şube Personel Bilgi Eksikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 29 Haziran
    15:40

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

    Saygılarımızla,
    TEB Önce Müşteri Hattı