14 Ekim 2016

TEB İptal ve İade Edilen Taksitli Uçak Bileti Ücretini 2. Kez Faiziyle Aldı.

Nisan'da internet bankacılığı üzerinden taksitlendirdiğim 650 TL'lik uçuşum firma tarafından iptal edilerek "Taksitlendirilen işlem için iade" ifadesiyle o hafta kartıma iade edildi. Sonra bu harcamanın faiz, KKDF, BMSV ücretlerini ekstremde görüp bankayı aradım. İptal olan harcamanın masraflarını benden kesmeye devam ettiklerini bildirerek düzeltilmesini istedim. Sonra ağustos ekstremde "Diğer harcamalarınız" başlığı altında 373.80 TL'lik bir harcama fark ettim.

Bankayı arayıp "Talimatlı taksit borç ilave" şeklinde ifade edilen bu rakamın ne olduğunu sordum. Müşteri temsilcisi buna yanıt veremedi ve geri döneceklerini söyledi. Tekrar tüm ekstrelerimi incelediğimde bankanın nisan ayında geri iade edilen 650 TL'lik harcamayı benden tekrar faiz ve masraflarıyla taksit taksit kestiğini ve ilk şikayetimden sonra kalanı da (373.80) toplu kestiğini fark ettim. Tekrar şikayet ettim, dönüş yok.

Pelin 215 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön