TEB Hiç Kullanmadığım Karttan Hesap İşletim Ücreti Kesti

Seher D. |

19.02.2014 tarihinde i-garanti üzerinden TEB marifetli hesabıma EFT işlemi gerçekleştirdim. Ancak şube kodunu iki kez yazmışım ve TEB Ümraniye Sanayi Şubesi'nden teyit için aradılar ve işlemi yapanın ben olup olmadığımı sordular sadece. İşleminizi onaylıyorum dedi ancak benim kullanmadığım başka TEB hesabı için onaylamış ve benden 75 lira para kesmişler.

Fark ettiğimde şubeye gidip dilekçe verdim ancak ne iade nede geri dönüş yapmadılar. Benim mailimde EFT makbuzu mevcut. Ben işlemi marifetli hesap numarama gönderdim. Nasıl başka hesap numarasına onaylanabilir? Kendi hatalarından dolayı kestikleri 75 liranın tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seher D.
  25 Mart
  19:35

  Benden hic kullanmadigim hesaptan üç donemlik isletim ucreti kestiniz. Bir donemi iade etmeniz benim icin bir anlam ifade etmiyor. Kalan iki donemin haksiz kesintisinin de iadesini istiyorum. Kendi hatanizi müşteriye mal ederek haksiz kazanc saglayamazsiniz. Elimdeki dekont ve dilekce ile tuketici mahkemesine basvuracagim. Musteriniz olmaktan utanc duyuyorum

 • Seher D.
  17 Mart
  18:50

  Birakin Teb den yeni ürün/hizmet alimini, bankalarindaki mevcut 3 hesabimi da kapattiracagim. Müşteri memnuniyeti ve ilgi anlayislari sıfır.

 • 14 Mart
  16:29

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz.

  TEB Önce Müşteri Hattı