TEB HGS Sorunu!

İşik B. |

TEB Manisa Mesir şubesinden 19. 04. 2013 tarihinde 35 *** 4x plakalı aracıma HGS aldım.
HGS’yi alırken aracımı 10 – 15 gün içinde satacağımı dolayısıyla yeni aracıma kalan kontörü aktarma yapıp yapamayacağımı sorduğumda, banka memuru bunun mümkün olabileceğini söyledi. Bankada hesabım olmasına rağmen kredi kartından ödeme yapılmasını ve fiyatının da 30 TL
olduğunu belirttiler.

TEB kredi kartından ödeme yaptım. HGS ile 20. 04 ve 21. 04. 2013’te toplamda 2 defa geçiş yaptım. Kredi kartıma borcum olan 30 TL’yi yatırmak istediğimde borcumun 60 TL olduğunu gördüm ve Ayrıca yeni aracıma kalan kontörlerin aktarılmayacağı belirtiliyor. Lütfen ödediğim 30 TL'nin dışında borç çıkmasın.

Etiketler :

HGS Teslim Şube Personel Bilgi Eksikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Haziran
  11:50

  Belirttiğiniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

  TEB Önce Müşteri Hattı

 • İşik B.
  28 Haziran
  11:35

  Kredi kartını iptal etmeme rağmen hala kredi kartı borçlu gözüküyor, faizini de işletmişler. Ayrıca eski aracımda giden ve plakası değişen HGS'deki kalan konturlarımı da yeni plakalı aracıma nakil yapamayacaklarını söylüyorlar...halbuki HGS'yi satarken kalan konturları nakil yapabileceklerini söylüyorlardı...nerede haklı müşteri hattı !!!

 • 15 Mayıs
  09:04

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz.

  TEB Önce Müşteri Hattı