TEB Hgs İptal İşlemi!

Emrah Ş. |

TEB Bankası aracılığı ile almış olduğum hgs mi aracımı sattığım için iptal ettirmek istedim. Hgs' yi aldığım şubeye gittim ve dilekçe ile başvuruda bulundum. Sonuç olarak iptal edildiği ve otomatik ödeme talimatı verdiğim kredi kartıma bakiyemin iade edildiği söylendi. 1 sene geçti ve iadeyi göremediğim gibi Hgs online sorgulamada Hgs iptal edilmediğini gördüm.

Etiketler :

HGS İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah Ş.
  21 Temmuz
  11:03

  TEB Bankası aracılığı ile almış olduğum hgs mi aracımı sattığım için iptal ettirmek istedim. Hgs yi aldığım şubeye gittim ve dilekçe ile başvuruda bulundum. Sonuç olarak iptal edildiği ve otomatik ödeme talimatı verdiğim kredi kartıma bakiyemin iade edildiği söylendi. 1 sene geçti ve iadeyi göremediğim gibi hgs online sorgulamada hgs iptal edilmediğini gördüm.

 • 20 Temmuz
  16:21

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 20 Temmuz 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 20 Temmuz
  09:40

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı