28 Ocak 2014

TEB Hesap Kesim Ve Ekstre Tarihini Değiştirdik Diye Beni Mağdur Ettiler!

Bundan 2 ay önce yeni aldığım TEB kredi kartımı kullanmaya başladım. İlk ekstre gelince bankayı arayıp maaşımı ay başında aldığımı dolayısıyla ay sonunda gelen ekstrenin beni sıkıntıya soktuğunu söyledim.

İlgili arkadaş söz konusu bakiyeyi ödememi bundan sonrada ekstre tarihinin her ayın ilk haftası olarak değiştirildiğini ve artık sıkıntı yaşamayacağımı belirtmiştir. Kendisine teşekkür edip kapattım, ekstre borcumu ödedim ve kartımı kullanmaya devam ettim.

Ancak bu ay yine ne olduysa ekstrem ay sonunda kesilmiş ve TEB tarafından mağdur edilmiş durumdayım! Konuşmalarım kayıt ediliyor diye güvenmeyin. Efendim işleme aldık derler ancak mağdur ederler.

Kürşad 64 Okunma

Cevaplar

  • Kürşad 01 Şubat 2014

    Çözüm sürecini değerlendiremem.Çözüm olmadı ki sürecinden bahsedelim. 0 puan.

  • Kürşad 01 Şubat 2014

    Şahsıma herhangi bir bilgi verilmedi sadece bir sms geldi ''şikayet hattımıza gelen şikayetiniz üzerine işlem başlattık şeklinde'' Ne bir özür nede hatayı telafi etme çabası olmadı.Tamamen otomatik standart mesajlar işte! Yolları açık olsun.Ben kimseden kart istemedim kendileri gelip kart verdiler.Çalışan insanların emeğine saygı olarak kartı aldım.Keşke almasaydım.Burada önemli olan para yada vade değil.Koskoca banka sözünün arkasında durmuyorsa ben bunu anlayamam.Saygılar!...

  • TEB Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön