17 Ocak 2014

TEB Hesap İşletim Ücretini İade Etmiyor.

Eski personel olmamdan sebep çağrı merkezi ile işlerimi halledemiyorum. Verdikleri şube numarasını bir çok kere aramama rağmen kimse telefonumu cevaplamadı. Bugün eylül aralık 2013 vadesiz hesap işletim ücreti olarak hesabımdan 26.25 TL bakiye çekilmiş. Üstelik tam da EFT yapmak üzereydim hesabımdan bu miktar çekilince EFT yi yapamadım ve çok zor durumda kaldım.

Yıllardır TEB ile çalışırım. Bu çekilen miktarın kaç katını vadeli hesabımda belirtilen dönemlerde yatırım yaptım. Kredi kartımı günü gününe ödedim sanırım bu da TEB'in teşekkür etme yöntemi. Hele böyle zor bir durumda karşımda hiçbir yetkiliyi görememem beni hayli zor durumda bıraktı. Miktarın bir an önce iadesini talep ediyorum.

Baki 66 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi24 Ocak 2014

    Daha önce iletmiş olduğunuz talebiniz incelenmektedir. Belirttiğiniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. TEB Önce Müşteri Hattı

  • Baki21 Ocak 2014

    Burdaki kayıt altına ilgileniyoruz yazmakla maalesef sorunumu çözmüş sayılmıyorsunuz. Benimle halen iletişim kurulmadı, sorunuma çözüm bulunmadı.

  • TEB Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön