TEB Hesap İşletim Ücretini Geri İstiyorum!

Gürhan Y. |

Dün bankamatik kartı hesabımdan 3'er aylık periyodlar halinde toplam 80 TL hesap işletim ücreti kesildi. TEB müşteri temsilcileriniz çalıştığımız yere gelip, bizi kart başvurusunda bulunmaya ikna ederken hiçbir şekilde kart ücreti alınmayacağını beyan ettiler. Şimdi de hesap işletim ücreti kesiyorsunuz.

10 yılık müşterisi olduğum *** 'dan sizin gibi hesap işletim ücreti kesmelerinden ve iade etmemelerinden dolayı hesaplarımı kapattırıp ayrıldım. Paramın bir kısmını da bankanıza yatırdım.

Üyelik hesap işletim ücretlerinin iptalini ve iade edilmesini talep ediyorum. Olumlu bir yanıt almadığım taktirde, en kısa zamanda bankanızdan tüm paramı çekip, hesabımı tamamen kapatacağım bilginize.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  11:39

  Belirttiğiniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

  TEB Önce Müşteri Hattı

 • Gürhan Y.
  08 Temmuz
  20:47

  4 gün geçmesine rağmen Teb şikayetimle ilgili herhangi bir ne bilgi vermiş ne de çözüm üretebilmiştir. Sizin gibi sırf müşteri çekebilmek için yalan beyanlar da bulunanlar yüzünden, insanları bankalardan soğutuyorsunuz.
  Çözüm denilecek şeyde büyük ihtimal en az 2 otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda bu ücret alınmayacak olacaktır.

 • 05 Temmuz
  12:42

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz.

  TEB Önce Müşteri Hattı