05 Temmuz 2013

TEB Hesap İşletim Ücretini Geri İstiyorum!

Dün bankamatik kartı hesabımdan 3'er aylık periyodlar halinde toplam 80 TL hesap işletim ücreti kesildi. TEB müşteri temsilcileriniz çalıştığımız yere gelip, bizi kart başvurusunda bulunmaya ikna ederken hiçbir şekilde kart ücreti alınmayacağını beyan ettiler. Şimdi de hesap işletim ücreti kesiyorsunuz.

10 yılık müşterisi olduğum *** 'dan sizin gibi hesap işletim ücreti kesmelerinden ve iade etmemelerinden dolayı hesaplarımı kapattırıp ayrıldım. Paramın bir kısmını da bankanıza yatırdım.

Üyelik hesap işletim ücretlerinin iptalini ve iade edilmesini talep ediyorum. Olumlu bir yanıt almadığım taktirde, en kısa zamanda bankanızdan tüm paramı çekip, hesabımı tamamen kapatacağım bilginize.

Gürhan 70 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Belirttiğiniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. TEB Önce Müşteri Hattı

  • Gürhan08 Temmuz 2013

    4 gün geçmesine rağmen Teb şikayetimle ilgili herhangi bir ne bilgi vermiş ne de çözüm üretebilmiştir. Sizin gibi sırf müşteri çekebilmek için yalan beyanlar da bulunanlar yüzünden, insanları bankalardan soğutuyorsunuz. Çözüm denilecek şeyde büyük ihtimal en az 2 otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda bu ücret alınmayacak olacaktır.

  • TEB Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön