TEB Hesap İşletim Ücreti Ödemek İstemiyorum!

Okan Y. |

ÜniversiteTEB kredi kartı sahibiyim. Ben bu kartı alırken aidatsız kredi kartı. Havale-EFT ücreti yok diye satıldı. Ama Kredi kartıma bağlı hesabımdan hesap işlem ücreti adında 25 TL'lik kesinti yapılmış görüyorum ki TEB sözünde duran bir banka değil , ya da kelime yanıltma var bu işte . Kredi kartı ücretsiz ama hesabınızdan dilediğimiz kadar hallederiz mantığı.

Şu 1 yılda TEB kredi kartı ile Türk Lirası olarak öğrenci olmama rağmen ;2-3 bin lira harcama yapmışım . Hatta Dolar olarak bile harcamalarım var. Hatta sürekli harcama hedefleri verilmiş hepsini yerine getirmiş bonus kazanmışım. Bu şartlar altında eğer o el koyulan param iade olmazsa kredi kartımın iptal edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okan Y.
  29 Temmuz
  23:23

  KOMEDİ YA bana bugun tebden mesj geldi mailde diyorki üniversite bankacılgı müşterileri hesap işletim ücreti ödemez diyor bende onu diyorum ben üniversite bankacılığına tabiyim benim ücret ödemem gerekir.

 • 29 Temmuz
  09:22

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz.

  TEB Önce Müşteri Hattı