11 Temmuz 2014

TEB Hesap İşletim Ücreti Kesti.

Sabahın köründe kendilerinden şöyle bir sms aldım;
" Değerli müşterimiz, 10.08.2014 tarihi itibariyle hesap işletim ücreti yıllık 114 tl+bsmv olarak ücretlendirilecektir. Hesap işletim ücreti 3 ayda bir tahsil edilmekte olup, ayrıntılı bilgilendirmeyi şubelerimizden talep edebilirsiniz. bilgilerinize sunarız. teb.com.tr"

Paramızı size getiriyoruz, vadeli- vadesiz mevduat hesabı açıyoruz, bizim paramızı kullanıp firmalara kredi veriyorsunuz, sermayelerine katılıyorsunuz, ekonomiye aktarıyorsunuz bir de bundan işletim ücreti adıyla kesinti yapıyorsunuz. Ayrıca bankanızdan herhangi bir kredi çekmedim, ek kartınızı da kullanmıyorum. O zaman siz ne hakla BSMV'yi de benden tahsil etmeye kalkıyorsunuz?

Özge 248 Okunma

Cevaplar

  • Özge 15 Temmuz 2014

    "Hesap işletim ücreti itirazınız değerlendirilmiş olup, talebinizin olumlu sonuçlandırılamadığını bilgilerinize sunarız." mesajı göndererek çözüm sürecine girmiş olmuyor veya yaptığınız haksız kazancı geçersiz kılmaya yönelik bir girişimde bulunmuyorsunuz. "Önce Müşteri Hattı" ismini de dalga geçme amacıyla koydunuz sanırım.

  • TEB Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön