TEB Hesap İşletim Ücreti Kesti.

İbrahim C. |

TEB Konya şubesinde hesabın sahibi İ. C. . Bankadan 20.06.2013 tarihinde almış olduğum ihtiyaç kredisinin geri ödemesi için adıma hesap açıldı. Şimdiye kadar kredi tutarı kadar meblağı EFT yoluyla bankaya gönderiyor ve bankanın İnternet sitesine girerek kredi ödememi gerçekleştiriyordum. Hesabımdan 5 Mayıs 2015 tarihinde Ocak-Mart 2015 dönemi hesap işletim ücreti ve gider vergisi adı altında 29,93 TL benim bilgim dışında bir kesintinin yapıldığını gördüm. Bu kesintinin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Bu duruma artık bir son verilmeli!

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim C.
  12 Mayıs
  14:37

  Bankaya bahsettiğim ücreti iade ettiği için teşekkür ediyorum... Şikayetvar sitesi olmasa bunu başarabileceğimi zannetmiyordum... Çünkü şube ile görüştüm. 444 hattan müşteri hizmetleri ile görüştüm. Yardımcı olamayacaklarını ilettiler... Şikayetimi bu kanaldan aktarınca yardımcı oldular...

 • 08 Mayıs
  14:20

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 8 Mayıs 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 07 Mayıs
  09:00

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı