TEB Hesap İşletim Ücreti Kesiliyor!

Pelin Ş. |

Maaş hesabı olarak açılan hesabımdan aylardır hesap kesim ücreti kesiliyor. Kartı ilk çıkardığımız yıl bu konudaki şikayetimizi dile getirdiğimizde geçmiş döneme ait kesilen ücretlerin iadesi yapılmıştı ancak aylardır hiç kullanmadığım kartımın hareketlerimi kontrol ettiğimde bir çok kez daha hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm. Kesilen tüm ücretlerin iadesini talep ediyorum, lütfen telefon hattınıza yönlendirmeyin, dakikalarca hatta bekleyip çözümsüz kalmak istemiyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pelin Ş.
  19 Nisan
  16:19

  TEB müşteri hattı talebimi olumsuz değerlendirdiğine yönelik bilgilendirme maili attı. Haklı talebimi değerlendirmediğiniz ve halihazırda çoğu banka kestiğiniz hesap işletim ücreti sistemini zaten uygulamadığı için sizinle daha fazla çalışmanın hiçbir anlamı olmadığı kanısındayım. Buradan da bildirmek isterim. Bu konuda yıllardır birlikte çalıştığınız müşterilerinize dahi yardımcı olmadığınızı, sizinle çalışan ya da çalışmayı düşünen her kişinin bilmesi gerektiğini düşünüyorum.

 • 19 Nisan
  09:21

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı