TEB Hesap İşletim Ücreti Kesildi.

Mehmet Ali Ç. |

TEB bankasından maaşlı çalışan olarak bir vadesiz hesap açılmıştı. Ardından talebim olmamasına rağmen kredi kartı gönderildi. Telefonla aradığımda hesap işletim ücreti alınmayacağı söylendi. Bende o zaman kullanabilirim diyerek kabul ettim. Birkaç ay hesap işletim ücreti alınmadı ancak önce kredi kartımdan 70 lira gibi bir tutar çekildi, bugün de banka vadesiz hesabımdan 29,93 lira hesap işletim ücreti çekildiğini fark ettim.

Hesap işletim ücreti kesinlikle alınmayacak denilip, müşterinin bilgisi dahilinde olmadan kafasına göre rakamlarla nasıl bu paralar çekiliyor? Paramı derhal geri istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Kasım
  16:04

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 27 Kasım 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 27 Kasım
  13:00

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı