TEB Hesap İşletim Ücreti İadesi Gerçekleşmedi.

Yasin U. |

05.05.2011 Tarihinde çekmiş olduğum konut kredisi için acilen vadesiz hesaptan 3 ayda bir hesap kullanım ücreti kesilmekte Yüksek miktarda kredi kullanan ve aktif olarak kredi kartı kullanan bir müşteriniz olarak şimdiye kadar alınan ücretlerin iadesini ve bundan sonra hesap işletim ücreti kesilmemesini istiyorum. Aksi taktirde yasal yollara başvuracağımı bildirmek isterim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin U.
  22 Mayıs
  22:57

  Yapmis olduğum şikayet konusunda geri donus yapildi yalniz geriye donuk kesintileri veremiyeceklerini ve bundan sonrada kesinti olabileceğini söylediler isin ilginci mayis ayi içinde yapilan 1.04 TL kesinti yi hesabima geri yatirdiklarini söylediler ama onuda tekrar hesap kullanım ücreti olarak kesilmistir.Bu konunun kesin olarak çözülmesini istiyorum 71.250 TL 10 yil vadeli bir gün bile aksatmadan odedigim kredi taksitlerimi hesap işletim ücreti kesiliyor diye hesabima odeyemiyorum.Geriye donuk kesilen ücretlerin iadesi ve bundan sonra hicbir ücret kesilmeyecegi taahhüt edilene kadar şikayet yazmaya devam edeceğim.

 • 22 Mayıs
  11:21

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz.

  TEB Önce Müşteri Hattı