TEB Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Mehmed T. |

Daha önce maaş kartı olarak kullandığım karttan hesap işletim ücreti kesilmeye başlandı. Bu konu hakkında herhangi bir bilgilendirme mesajı ve telefonu almadım. 3 yıl boyunca kullandığım kartta kesilmeyen para işi bıraktıktan sonra kesilmeye başlanması ve bunu ekstrelerde görmem kesinlikle sizin hatanız madem böyle bir durum olacak bilgilendirmeniz gerekiyordu. Kestiğiniz para kesinlikle haksızdır. Sonuna kadar hakkımı arayacağım. Üniversite öğrencisiyim 28 lira civarında ücret kesilmiş. Para koydukça hesaba çekmeye devam ediyor. TEB'den paramı geri istiyorum. Daha önce bankayla, telefonla da konuştum kale alan olmadı. Umarım en kısa zamanda geri dönersiniz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Aralık
  15:15

  Belirttiğiniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

  TEB Önce Müşteri Hattı

 • Mehmed T.
  25 Kasım
  15:30

  Daha çözüme ulaşamadık.Muhattap bulamıyorum kendime.İade edilmesi gereken miktar halen iade edilmedi.Sürekli biri arayıp bir şey söylüyor ama çözüm yok

 • Mehmed T.
  25 Kasım
  04:15

  Konuştum müşteri hizmetlerinizle iade edildiği söylendi.Fakat bankamatiğe gittiğimde 1,30 tl para iade edilmiş.Sizi aramaya çalıştım fakat açan olmadı.Muhattap bulamıyorum kendime telefondaki hanfendi yardımcı olmuştu ama iade diye birşey cidden söz konusu değil.Umarım geri dönüş yaparsınız.

 • 24 Kasım
  08:39

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı