31 Aralık 2013

TEB Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

TEB'de Türk Lirası ve USD vadesiz hesaplarım vardı. Bu hesaplarımdan her herhangi bir işlem yapmamama rağmen benim bilgim dışında sürekli olarak hesap işletim ücreti kesilmiştir. Kesilen bu ücretler 4077 sayılı yasaya göre haksız olup itiraz ediyor ve tarafıma iadesini talep ediyorum.

Konu ile ilgili bankaya da aynı dilekçeyi vermiştim ama ilgilenmediler. Haksız yere beni bilgilendirmeden vadesiz hesabımı yavaş yavaş tüketiyorlar bunun adına da hesap işletim ücreti diyorlar. Demek ki tasarruflarımızı bankada yapmamalıyız.

Sunay 80 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi19 Mart 2014

    Belirttiğiniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. TEB Önce Müşteri Hattı

  • Sunay14 Mart 2014

    TEB.işletim ücreti adı altında benim hesabımdan 86.36 Türk Lirası ve 37.8 Dolar paramı kesmiştir ve şikayetim üzerine (sözde) müşteri memnuniyeti adına deyip 26.25 lirasını hesabıma iade edip aynı saniyede geri tahsil etmiştir. Ben emekli bir vatandaşım. paramı aldıkları yetmiyor bide alay ediyorlar. kendilerine söylenecek söz bulamıyorum.?

  • TEB Temsilcisi31 Aralık 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön