TEB Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Sunay B. |

TEB'de Türk Lirası ve USD vadesiz hesaplarım vardı. Bu hesaplarımdan her herhangi bir işlem yapmamama rağmen benim bilgim dışında sürekli olarak hesap işletim ücreti kesilmiştir. Kesilen bu ücretler 4077 sayılı yasaya göre haksız olup itiraz ediyor ve tarafıma iadesini talep ediyorum.

Konu ile ilgili bankaya da aynı dilekçeyi vermiştim ama ilgilenmediler. Haksız yere beni bilgilendirmeden vadesiz hesabımı yavaş yavaş tüketiyorlar bunun adına da hesap işletim ücreti diyorlar. Demek ki tasarruflarımızı bankada yapmamalıyız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  15:28

  Belirttiğiniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir.

  TEB Önce Müşteri Hattı

 • Sunay B.
  14 Mart
  18:53

  TEB.işletim ücreti adı altında benim hesabımdan 86.36 Türk Lirası ve 37.8 Dolar paramı kesmiştir ve şikayetim üzerine (sözde) müşteri memnuniyeti adına deyip 26.25 lirasını hesabıma iade edip aynı saniyede geri tahsil etmiştir. Ben emekli bir vatandaşım. paramı aldıkları yetmiyor bide alay ediyorlar. kendilerine söylenecek söz bulamıyorum.?

 • 31 Aralık
  13:37

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz.

  TEB Önce Müşteri Hattı