16 Mayıs 2013

TEB Hesap İşletim Ücreti!

TEB bankasından 14. 12. 2012 tarihinde kredi kullandım ve gününden önce kredilerimi ödememe rağmen hesabımı bugün incelediğimde 100 tl ye yakın beni borçlandırmayı başarmışlar yine. Aralık ayında kullanmış olduğum kredime istinaden 2012 yılının nisan ayından aralık ayına kadar eksiksiz bütün aylara 18, 90 tl hesap işletim ücreti kesilmiş.

O tarihlerde kredi kullanmadım ki neyin hesabı neyin işlemi neyin ücreti? Bu kadar da insanları saf yerine koymayın kardeşim ya. Ben kredimi zaten faizli ödemiyorum neyin faizinin faizi? Kredi faizi diye hesap kesilmiş kkdf kesilmiş ekstre masrafı kesilmiş. Bütün kesintilerin iadesini istiyorum. Aksi halde gerekli yerlere bildireceğim.

Ayben 125 Okunma

Cevaplar

  • Ayben 16 Mayıs 2013

    2012 ekim ayında hesap işletim ücretlerinden kaynaklı eksi bakiyemi teb avcılar bankasına gidip vezneden ödeyip hesabımın kapatılması talebinde bulunmama rağmen hesabım kapatılmayıp geçmiş aylara ait hesap işletim ücretleri kesilmiştir. Bankadan kaynaklı bu hatayı kabul etmiyor ücretlerin geri ödenip hesabımın kapatılmasını rica ediyorum. işi gücü bıraktım 2 senedir bu bankayla uğraşıyorum. yarın kredimin tamamını da ödeyip teb le olan bütün ilişkimi keserek yakınından bile geçmeyeceğim ve bu çevremdekileride bu konuda uyaracağım. kolay gelsin.

  • TEB Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön