11 Eylül 2015

TEB Hesabımızdan Pos Cihazı İçin Haksız Yere 800 TL Kestiler.

TEB Bakırköy şubesi 2486**86 No.lu KOBİ müşterisiyiz. Pos müşterisi olduğumuzda kullanılmış bir pos cihazı bağladılar. Ardından cihazın içindeki çip okuyucusu arızalandı arıza kaydı açtık gelip aldılar yerine yine kullanılmış bir pos cihazı bıraktılar. Aradan 4-5 ay geçti hesabımızdan 3.8.15 tarihinde 746.54 TL pert pos bedeli açıklamasıyla kesinti yapıldı. Nedenini sorduk, arıza kaydı açılmış pos pertmiş ondan bedelini bizden kesmişler, defalarca itiraz ettik yanıt bile alamadık. Daha önce başka bir müşterilerinde kullanılan posu gelip bana bağlıyorlar, sonra pos arızalı çıkınca bedelini benden kesiyorlar, resmen bozuk posu bağlamışlar bizim üzerimize kaldı.

Can 374 Okunma

Cevaplar

  • Can03 Kasım 2015

    Halen ne iade yapıldı ne de bir açıklama. Talebiniz uygun bulunmamıştır mesajı ne kadar da tek yönlü bir cevap. Benim itirazım zaten mantıksız yere kesilen tutar. Kullanılmış pos kendiliğinden hangi müşterinizin elinde kalırsa sıfır cihaz maliyeti ona yükleniyor, ne güzel bir uygulama. Böylece yeni aldığınız pos cihazlarının ücretlerini de bizden cıkarmış oluyorsunuz. Peki bizim şirket olarak suçumuz ne? En baştan kullanılmamış cihaz verseydiniz olan bütün arıza vs.. maliyetini o zaman benden kaynaklı diyerek üstlenirdim. Müşterilerin bu kadar enayi yerine konması saygısızlığın çok ötesi. Esnaf olarak sabahtan akşama alınterimizle kazandığımız paranın bu şekilde kolaylıkla alıkonması, yAZIKK!

  • TEB Temsilcisi11 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön