TEB Hesabım Açılmadı!

Emre Y. |

1 Eylül 2016 tarihinde TEB Fatih şubesinden hesap açtırma talebinde bulunup gerekli evrakları doldurup, imzaladım ve Kazasker şubesine gönderilmesini talep ettim. Bankada çalışan kişi en geç bir hafta içine hesap kartımın Kazasker şubesine ulaşacağını ve beni arayacaklarını bildirdi fakat bu tarihten sonra banka ne bana ulaştı ne de başvurum hakkında bilgi verdi.

Aradan 20 gün geçmesine rağmen bankadan bir haber alamayınca müşteri hizmetlerini aradım konuştuğum kişi bankada herhangi bir hesap başvurumun bulunmadığını söyledi ve şubeye yönlendirdi. Şubeye gittiğime ise kazasker şubesine evraklarımın gönderildiğini söylediler. Bir vadesiz hesap için bu kadar uğraştırmaları bir yana Kazasker şubesinin ilgili telefon numarasını aradığımda telefona tek bir ilgili dahi çıkmadı. Son çarem olarak buradan bu ilgisiz durumu bankayla paylaşmak istedim. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre Y.
  12 Ekim
  12:05

  İlginiz için teşekkür ederim.

 • 22 Eylül
  11:06

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 22 Eylül 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 21 Eylül
  16:41

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı