Ozden O. Teşekkür Mesajı

çok hızlı bir şekilde sonuclandirdiginiz için teşekkür ederim.

TEB Her Yıl Aynı Dert Kredi Kartı Aidatı...

Ozden O. |

4 yıl önce kredi kartı aidatı olmadığını söyledikleri için ikinci kredi kartı olarak aldığım TEB bonus platinum kartıma her seferinde 120 TL aidat ücreti istendi. Her sene bankaya bizzat başvuru yaparak ve otomatik ödeme talimatı vermek şartıyla ücreti iade ettiler. Bu sene de aynı şekilde kart aidatı kesilmiş. Ancak bu sefer farklı bir şehirde olduğum için bankaya bizzat başvuru yapamadım ve şikayet maili attım. Ancak mailden benim anladığım aidat kesiyoruz bu bizim hakkımız ve geri ödeme yapılmayacaktır, isterseniz hakem heyetine başvurabilirsiniz şeklinde. Hakem heyetine başvuracağım ve en kısa sürede de bu kartı iptal edeceğim çünkü her sene aynı dertle uğraşmaktan gerçekten sıkıldım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozden O.
  26 Temmuz
  20:37

  çok hızlı bir şekilde sonuclandirdiginiz için teşekkür ederim.

 • 26 Temmuz
  11:50

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 26 Temmuz 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 26 Temmuz
  09:33

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı