16 Nisan 2013

TEB Her Sene Aynı Sorun!

TEB ´e bağlı Bonus kartımdan, kartı verirken “Aidat almayacağız” dedikten sonra sene sonunda 65 TL aidat ücreti alındığını gördüm. Ücreti geri ödediler. Fakat bu sene yine aynı şey oldu. Yine benden senelik ücret talep ediliyor. Bu kredi kartını ben kendim almadım ki, ben bankalarından kredi kullandım ve düzenli bir şekilde ödedim.

Kredi kartı isteğim dışında gönderildi. Ne bir sözleşme imzaladım ne de yıllık aidatı kabul ettim. Eğer bu ücret benden isteniyorsa ve bu şikayet sonuçsuz kalırsa farklı yollardan mağduriyetimi gidermem gerekecek. Eğer TEB aidatta ısrar ederse direk kartımı iptal edeceğim. Eğer buradan da sonuç çıkmazsa kartımı kapatacağım.

İlker 85 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi26 Nisan 2013

    Daha önce iletmiş olduğunuz talebiniz incelenmektedir. Belirttiğiniz konu ile ilgili olarak en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

  • İlker26 Nisan 2013

    Şikayetimi ulaştırdığım günden bu yana bir sonuç alınamamıştır.İlgili temsilcinin aramadı henüz beni.Bilgi vereceklerini söylemişler ama henüz bir gelişme yok.

  • TEB Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön