12 Mayıs 2016

TEB Hayat Sigortası-Post Ücreti!

1-Benim haberim olmadan hayat sigortası yapılıp, hesabımdan 1500 TL çekilip iadesi yapılmadı. Müşteri temsilcimiz olan m.. k..TEB Suadiye şubesi arandı, yılbaşından hemen sonra iptal edilecek dedi paranız 100-200 TL kesintiyle iade ettireceğim dedi daha sonra ben öyle bir şey demedim dedi.
2-Post cihazını kapanmasını talep ettim. Onaylandı ben kapattım dedi. Kapanmadı kapanmadığı takdirde hesabımdan her ay belli miktarlarda post kullanım ücreti alındı. Gerekenin yapılmasını arz ederim.

Vildan 461 Okunma

Cevaplar

  • Vildan15 Mayıs 2016

    Sorunum giderilmedi banka benimle görüşmeden sadece kendi çalışanını dinleyerek sonuçlandı. TEB bankası için müşterinin pek önemi yok. Başka yollarada başvurup bu işi çözeceğim.

  • Vildan14 Mayıs 2016

    1-Benim haberim olmadan hayat sigortası yapılıp, hesabımdan 1500 TL çekilip iadesi yapılmadı. Müşteri temsilcimiz olan mine koç TEB Suadiye şubesi arandı, yılbaşından hemen sonra iptal edilecek dedi paranız 100-200 TL kesintiyle iade ettireceğim dedi daha sonra ben öyle bir şey demedim dedi. 2-post cihazını kapanmasını talep ettim. Onaylandı ben kapattım dedi. Kapanmadı kapanmadığı takdirde hesabımdan her ay belli miktarlarda post kullanım ücreti alındı. Gerekenin yapılmasını arz ederim. Şikayetim olumsuz değerlendirilmiş. Patron kart talep ettim işlemlerim yapıldı. Bununla ilgili eksik evrak var dendi. Kart sigortasının imzasını atma mısınız dendi. Maille onaylıyorum diyin tamamdır dendi. Fakat mailde 1500 TL yazmıyordu. Yazsaydı zaten ben onaylamazdım. Gerekenin yapılmasını arz ediyorum. Gereken yapılmazsa haklarımı mahkemede arayacağım.

  • TEB Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön