08 Temmuz 2015

TEB Hatalı Ücret Alma!

2 ay önce TEB'den konut kredisi çektim. S**** K. adlı banka çalışanı masrafların ne kadar tutacağını söyledi kabul ettim. Daha sonra söylenen ile tahsil edilenin farklı olduğunu fark ettim. Bunu üzerine bankaya tekrar gittim bana bir hata olduğu ve 275 TL fazla çektiklerini, bu hatayı hemen düzelteceklerini söylediler.

Para iadesi için merkezden onay beklediklerini yarına kadar hesabıma yatıracaklarını söylediler. Bende tesadüfen yaklaşık 1,5 ay sonra hesabımı kontrol ettiğimde paranın hala yatmadığını gördüm. Bankayı aradım müdür tatilde onun onayı gerekli dediler ve bu güne kadar defalarca aradım. Onay bekliyoruz diye oyalıyorlar. Onların hatasını cezasını neden ben çekiyorum.

Rıdvan 155 Okunma

Cevaplar

  • Rıdvan'ın Teşekkür Mesajı10 Temmuz 2015

    Bir işlemin hızlı bir şekilde çözülebilmesi için illa şikayet edilmesi gerektiğini bir daha anlamış oldum. Uzun süredir beni oyalayan bankanın şikayetim sonucu 24 saat içerisinde çözüme kavuşturmaları memnuniyet verici bir durum. Gönül isterdi ki bu yollara başvurulmadan çözülsün ancak görüldü ki bir yerlere şikayet edilmedikçe kimse umursamıyor senin işini. Bu mağduriyetin giderilmesinde öncelikle Şkayetvar sitesine ve TEB genel Merkezine Teşekkür .

  • TEB Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön