Olcay K. Teşekkür Mesajı

TEB önce müşteri hattışikayetimle ilgilenerek çözüm üretmişlerdir. Teşekkürlerimi sunarım.

TEB Haksız Yıllık Kredi Kart Ücreti.

Olcay K. |

TEB'e ait kredi kartımı 6 yıldır aktif kullanmaktayım. Şimdiye kadar tarafımdan yıllık kredi kart ücreti alınmamıştır. Bununla ilgili de kart ücreti alınmayacağı tarafıma bildirilmiştir. Ancak bu ay yıllık kart ücreti olarak 120 TL dönem içi işlemlere yansıtılmıştır. Ücretin iadesi için müşteri hizmetlerini aradığımda yapılacak bir şey olmadığını, yetkili mercilere gidebileceğim izah edilmiştir. Kart ücreti alınmayacak denmesine rağmen tarafıma hiçbir bilgi verilmeden kart ücreti kesimi hayal kırıklığı yaratmıştır. Kesilen bu haksız ücretin tarafıma iade edilmesini talep eder, bu konuyla ilgili gerekli işlemlerin yapılarak tarafıma bilgi verilmesini rica ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Olcay K.
  05 Kasım
  15:45

  TEB önce müşteri hattışikayetimle ilgilenerek çözüm üretmişlerdir. Teşekkürlerimi sunarım.

 • Olcay K.
  05 Kasım
  15:44

  Teşekkürler

 • 05 Kasım
  10:21

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 5 Kasım 2015 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 03 Kasım
  15:56

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı