TEB Haksız Yere Hesap İşletim Ücreti Alınıyor.

Gökhan E. |

Bankanızdan konut kredisi kullandım. Hiçbir kredi kartı ya da ATM kartı almadım hatta vadesiz hesabımdan hiçbir para giriş çıkış işlemi bile yapmadım. Sadece kredi taksitlerimi düzenli ödedim. TEB'i seçerken bu tür işlemlerden gereksiz para almadığı hatta 1 defaya mahsus refinansmanlardan bile para almadığını duyduğum için tercih etmiştim. Sanırım yanılmışım. Tarafımdan haksız yere alınan hesap işletim ücretlerimin iadesini rica ederim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan E.
  31 Aralık
  09:10

  Teb bankasından kredi aldığıma çok pişmanım ve hiç kimseye de tavsiye etmiyorum.

 • Gökhan E.
  24 Aralık
  11:07

  taksitli kredisi olan bireysel müşterilerin kredili hesaplarından sadece kredi taksit ödeme tutarı kadar işlem yapmaları ve dain-i mürtehin sigorta ödemesi yapmaları durumunda hesap işletim ücreti tahsilatı yapılmamaktadır denmesine rağmen tarafımdan hesap işletim ücreti tahsil edilmiş olup iadesini rica ederim

 • Gökhan E.
  24 Aralık
  11:00

  Kredi taksit ödemesi ve sigorta ödemesi dışında bankacılık işlemi yapılan hesaplardan taksit gününden önceki 7 gün ve vade sonrası 2 gün boyunca Hesap İşletim Ücreti tahsil edilmeden bekletilmektedir. Bu günler dışında kalan günlerde Hesap İşletim Ücreti tahsilatı yapılmaya devam edecektir denmesine rağmen hesabımla ilgili kredi taksit ödemesi dışında HİÇBİR işlem yapmadım ve buna rağmen hesap işletim ücreti kesildi.

 • 23 Aralık
  16:14

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı