TEB Haksız Ücret.

Fadime K. |

TEB 'in ATM 'sinden kendi hesabımda bulunan paramı çektim diye 5,00 TL ücreti hesabımdan çekmiştir. Kendi paramı çektiğim için TEB in muvafakatim olmadan yaptığı bu işleme itiraz ediyorum. Bu uygulama 4822 sayılı Yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. Maddesinde düzenlenen "Sözleşmelerdeki haksız şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır. Bu site aracılığı ile kesilen 5,00 TL 'nin iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Şube Hesap İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fadime K.
  13 Temmuz
  15:55

  Şikayetvar aracılığıyla tarafımıza iletmiş olduğunuz mesajınıza istinaden, ATM den günlük para çekme limitinizi aştığınızda hesabınızdan masraf tahsil edilmekte olup, iade talebinize olumlu yanıt veremediğimizi bilgilerinize sunarız.

  Talebinizin devam etmesi durumunda, bankamız yanıt tarihini izleyen altmış gün içinde Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine başvurabilirsiniz.

  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için Bankamız ürün ve hizmetleriyle ilgili her türlü mesajınızı bizlerle paylaşmaya devam etmenizi rica ederiz.

  Çalışmalarınızda başarılar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Diye cevap vermiştir. TEB Paramızı haksız çekti bize mutlu günler diliyor

 • 09 Temmuz
  09:21

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı