TEB Haksız Kazanç Kart Aidatı ve İptal Edilmemesi!

Musa Ş. |

Yaklaşık 1 ay önce şubeniz çalışanlarının talebi doğrultusunda kart talebinde bulundum kart tarafıma ulaştı ve kullanıma başladım ancak bir ay sonrasında daha henüz 30 gün kullandığım kart için 1 yıllık kart aidatı ekstreme yansımış olarak gördüm, iptali için aradığımda kartımı iptal etmeme rağmen bu tutarın iade edilmeyeceği ile ilgili bir cevap aldım müşteri temsilcilerinizden.

Tüketici olarak kullanmadığım bir hizmetin, firma olarak sunmadığınız bir hizmetin ücretini müşterinizden ne hakla keseceğinize dair mantıklı bir cevabını aramaktayım. 08/05/2016 tarihinde ekstreme yansıyan kart aidatı ücretine 16/05/2016 tarihinde itirazımı ve iptal beyanımı sundum 6. iş günü olduğu için gerekli süre zarfında talebimi ilettim tarafınıza.

Bu tutarın iptal edilmemesi durumunda gerekli yasal haklarımı kullanacağımı bildiririm.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Mayıs
  11:18

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 17 Mayıs 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • Musa Ş.
  16 Mayıs
  18:11

  Ayrıca bankanız adına oluşturulmuş şikayetleri incelediğimde herkesten 69,00 TL olarak kesilen kart aidatı benden 75,00 TL olarak kesilmiş, çalışma mantığınız kimden ne koparabilirsek midir?
  Keşke akıl edip kart başvurusunu yapmadan önce okusaydım bankanız adına gelen şikayetleri, hiç bulaşmamış olurdum sizin gibi Tüketici haklarını hiçe sayan bir bankaya.
  Ve şimdiden başladım tüm tanıdıklarım üzerinden adınızı karalamaya.

 • 16 Mayıs
  15:21

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı