16 Mayıs 2016

TEB Haksız Kazanç Kart Aidatı ve İptal Edilmemesi!

Yaklaşık 1 ay önce şubeniz çalışanlarının talebi doğrultusunda kart talebinde bulundum kart tarafıma ulaştı ve kullanıma başladım ancak bir ay sonrasında daha henüz 30 gün kullandığım kart için 1 yıllık kart aidatı ekstreme yansımış olarak gördüm, iptali için aradığımda kartımı iptal etmeme rağmen bu tutarın iade edilmeyeceği ile ilgili bir cevap aldım müşteri temsilcilerinizden.

Tüketici olarak kullanmadığım bir hizmetin, firma olarak sunmadığınız bir hizmetin ücretini müşterinizden ne hakla keseceğinize dair mantıklı bir cevabını aramaktayım. 08/05/2016 tarihinde ekstreme yansıyan kart aidatı ücretine 16/05/2016 tarihinde itirazımı ve iptal beyanımı sundum 6. iş günü olduğu için gerekli süre zarfında talebimi ilettim tarafınıza.

Bu tutarın iptal edilmemesi durumunda gerekli yasal haklarımı kullanacağımı bildiririm.

Musa 54 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi17 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 17 Mayıs 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

  • Musa16 Mayıs 2016

    Ayrıca bankanız adına oluşturulmuş şikayetleri incelediğimde herkesten 69,00 TL olarak kesilen kart aidatı benden 75,00 TL olarak kesilmiş, çalışma mantığınız kimden ne koparabilirsek midir? Keşke akıl edip kart başvurusunu yapmadan önce okusaydım bankanız adına gelen şikayetleri, hiç bulaşmamış olurdum sizin gibi Tüketici haklarını hiçe sayan bir bankaya. Ve şimdiden başladım tüm tanıdıklarım üzerinden adınızı karalamaya.

  • TEB Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön