TEB Haksız Kart Ücreti.

Ali M. |

Uzun zamandır hem bireysel hem ticari işletme olarak TEB ile çalışmaktayım. Bundan 4 ay önce ticari şubemden patron kart promosyonu olduğu çok az müşterinin faydalanabileceği söylenerek adıma bu kart çıkartıldı. Normalde herhangi bir ücret alınmayacağı söylenmesine rağmen 3 ay gibi bir sürede 115 lira kart ücreti kesilmiş. Bu ücretin derhal iadesini aksi takdirde hem bireysel hem ticari bankanızla olan tüm ilişiğimi keseceğimi tarafınıza bildiriyorum.

Promosyon adı altında verdiğiniz karttan ücret alıyorsanız, bunu müşterinize bildirmeniz gerekir. Yanlış bilgilendirmeyle kart satışı olmaz.

Etiketler :

İşlem Ücretleri Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali M.
  10 Eylül
  20:58

  Ücret iadesi sağlandı

 • 28 Temmuz
  11:27

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınızla ilgili 28 Temmuz 2016 tarihinde telefon aracılığıyla Müşteri Temsilcimiz sizi bilgilendirmiştir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı

 • 27 Temmuz
  16:20

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı