19 Nisan 2016

TEB Habersiz Son Ödeme Tarihi Değiştirme!

TEB Bonus kart her ayın 3. Haftası olan ekstre son ödeme tarihimi benden habersiz son 3 ay ayın 2. haftası 14 yapmışlar ben de son ödeme tarihimin her zamanki gibi ayın 15’i olduğunu düşünerek ödeme yaptığım için haberim olmadan gecikme faiz tahsil etmişler. Müşteri hizmetlerini aradığımda bunun sistem tarafında otomatik atanan bir tarih olduğunu ve bir şey yapamayacaklarını bildirdiler.

Ayın 14'nün nasıl olup ayın 3. ödeme haftasının içinde olduğunu açıklayamıyorlar. Bende tepki olarak kredi kartını kapattırdım. Bir arkadaşımda otomatik ödeme talimatı verdiği için tarihi değiştirip haberi olmadan kredili (Eksi) bakiyesinden alıp faiz tahsilatı yapmışlar. O da tepki olarak kartını kapattırdı. Yukarıda belirttiğim nedenlerden dolayı TEB'den şikayetçiyim.

Harun 124 Okunma

Cevaplar

  • TEB Temsilcisi19 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön