24 Kasım 2014

TEB Ferdi Kaza Sigortasının İptalini İstiyorum.

TEB'den bir defa ihtiyaç kredisi kullandım. Krediyi ödedim. Bittiği halde tekrardan ferdi kaza sigortası yapıyorlar. TEB 'e 2 defa gittim iptal formu düzenledim ama her yıl tekrar tekrar yapılıyor. Mecburi olarak ödemesini yapıp kapandığını teyit etmeme rağmen bir süre sonra telefonuma mesaj geliyor ve ödenmemiş borcunuz bulunmaktadır deniyor.

İptal işlemi başarıyla yapılmasına rağmen nasıl oluyor da tekrar tekrar beni bu ödemeyi mecburi biçimde yapmamı sağlıyorlar! 24.11.2014 09:54 tarihli mesajda sayın c**A** 8941144 no.lu ferdi kaza sigortanızın 25 TL ödenmemiş borcu bulunmaktadır yazıyor. Kabus oldu artık. Bu ödemenin kesinlikle iptal edilmesini istiyorum!

Canberk 421 Okunma

Cevaplar

  • Canberk09 Aralık 2014

    Şikayet sürecinde halen hiçbir gelişme dahi olmayıp ayrıca 09.12.2014 10:27 tarihli mesajda tekrar olarak, Sayın c**A** 8941144 no.lu ferdi kaza sigortanızın 25 TL ödenmemiş borcu bulunmaktadır yazıyor. Şikayetimden bu yana geçen 3.hafta olmasına rağmen hiçbir şekilde çözüm aranmadı ve nitekim bulunmadı da.Bunun adı nedir ? Yetkili bir kişi çıkıp açıklasın bana çünkü bir tüketici olarak beni şuan her konuda perişan hale getirdiniz !

  • TEB Temsilcisi24 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön