Yüksel D. Teşekkür Mesajı

İade yapıldı iptal edildi teşekkürler şikayetvar

TEB Ferdi Kaza Sigortamı İptal Etmiyor.

Yüksel D. |

TEB'den 2014 yılında konut kredisi kullandım, 1 yıllık ferdi kaza sigortası yapıldı. Bu sigortanın zorunlu olmadığını öğrendikten sonra krediyi kullanmış olduğum Ankara/Yenişehir şubesine ferdi kaza sigortamın yenilenmemesini yönündeki talebimi ilettim bunun mümkün olmadığını geri kalan süre için alternatif olarak hayat sigortası yapabileceklerini dile getirip, çok ısrar ettiğim için bir dilekçe yazarak üst makamlarına faks çekebileceklerini söylediler.

İptal dilekçesini verdim faks çektiler ve talebime yönelik telefon ile irtibata geçileceği yönünde bilgi verildi ama sigortam 14/01/2015 tarihinde otomatik olarak yenilenecek olmasına rağmen tarafıma dönüş yapılmadı. Muhtemelen 357,00 TL‘yi ödemek zorunda bırakılacağım. Ferdi Kaza
Sigortamın acilen iptalini talep ediyorum.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yüksel D.
  02 Şubat
  21:52

  İade yapıldı iptal edildi teşekkürler şikayetvar

 • Yüksel D.
  23 Ocak
  09:02

  TEB önce müşter hattından iptal edilmesi yönünde şubeye talimat VERilDİĞİNİ söylemesine rağmen hiçbir değişiklik yok ferdi kaza sigortam hiçbir talebim olmadan yenilendi sanırım ömür boyu yenileyecekler! acilen iptalini talep ediyorum kısa sürede çözüm bulamazsam ilgili yerlere şikayetlerimi yapacağımdan şüpheniz olmasın.

 • Yüksel D.
  14 Ocak
  16:21

  Tahmin ettiğim gibi bugün poliçem otomatik olarak yenilendi ve Yenişehir şubesi-müşteri hizmetleri ve zürich sigorta yetkilileri ile görüşmeme rağmen sonuç alamadım. Acilen ferdi kaza sigortamın iptalini talep ediyorum.

 • 13 Ocak
  14:59

  Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir.

  Saygılarımızla,
  TEB Önce Müşteri Hattı