20 Nisan 2013

TEB Fazla Tahsilat!

30/06/2012 Tarihte TEB kullanmış olduğumuz konut kredisini, 2012 yılının, 9 ve 10 cu aylarında krediniz eksik ödendiğine dair telefonla, 2013 yılının 2 ci ayında bilgilendirdiler.

Kredi taksitlerini eksiksiz ve gününde ödenmiş olduğumu dekontlarla kanıtlamış olmama rağmen 440 tl faiz tahsilatını, geçen senenin hesapları kapandığı için kesinlikle ödemek zorunda olduğumuzu belirttiler!. (ödedik).

Kanuni hakkımı bilmek istiyorum?TEB gördüğümde yolumu değiştiriyorum, hatalarını telafi etmediği sürecede helal etmeyeceğim.

Şahan 120 Okunma

Cevaplar

 • Şahan 21 Mayıs 2013

  sadece faiz tahsilatı geri yapılamamaktadır cevabı,cevap olamaz!.

 • TEB Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Belirttiğiniz konuyla ilgili 29 Nisan 2013 tarihinde SMS aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

 • Şahan 14 Mayıs 2013

  teb müşteri hattı veya müşteri temsilcisi,siz ne iş yaparsınız!.göstermelik müşteri hattı koymayın,çözüm bulun..

 • TEB Temsilcisi20 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön