02 Şubat 2015

TEB Fahiş Hesap İşletim Ücretleri Alıyor.

TEB 12 senelik yıldız müşterilerinden bile yüksek hesap işletim ücretleri alıyor.
Sadece internet bankacılığında kullandığımız
TL hesaplarından 35-40 TL
Euro hesabından 13,89 Euro
hesap işletim ücreti almaktadır. 2015 başında dün itibariyle geriye dönük 2014 senesinin 12 aylık hesap işletim ücretlerini toplu olarak yani 5*13,89 euro toplam 69,45 euro yani yaklaşık olarak 200 TL euro hesabımdan kesmiştir.
Geçen ayda TL hesaplarından geriye dönük fahiş işletim ücretleri kesmiştir.

Harun 314 Okunma

Cevaplar

  • Harun 12 Şubat 2015

    şuana kadar teb müşteri temsilcisi tarafından aranarak herhangi bilgilendirme yapılmamıştır. ayrıca fahiş ve haksız hesap işletim kesintileri hesaba iade edilmemiştir. bundan sonra müşteri hakkımızı bddk ve tüketici hakem heyetleri nezdinde arayacağız. sonuç olarak teb bankası yıldız bankacılık müşterisini önce yanıltmış sonra mağdur etmiş hemde min müşteri memnuniyeti gereği olan bilgilendirme yapmamıştır. sanırım benim gibi bir çok bankacılık müşterileri banka seçimlerinde bu gerçekleri değerlendirecektir.

  • TEB Temsilcisi02 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine ilettiğiniz mesajınız TEB Önce Müşteri Hattı tarafından incelenmeye başlamıştır. Mesajınızın inceleme ve sonuçlandırma sürecinde Müşteri Temsilcimiz sizi iletişim kanallarınızdan bilgilendirecektir. Saygılarımızla, TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön