16 Mart 2013

TEB Ekstre Ücreti İstiyor!

Bursa Nilüfer Şb. **** **** adına çekilmiş olan kredimi düzenli ödememe rağmen banka tarafından bu ay bana ulaşan bir ekstre ile 41, 17 tl borcum olduğunu öğrendim. müşt. tems. ile yaptığım görüşmede borcun ekstre ücreti olarak kesildiği söylendi bana her ay 3-5 tl fazla para yatırmam söylendi.

Ben bankanın ödeme talimatına göre ödememi düzenli yaptığım ve gelen ekstrede " Kredili mevduat hesabı borcunuzun düzensiz ödenmesi halinde yapılacak bildirimlerden " gecikme bildirim" bedeli alınacaktır 3, 68 tl ibaresi bulunuyor. Tüm ödemelerimi internet bank. ile günü gününe yaptım ve bu güne kadar tel. veya mail ile bir bilgi gelmedi görünen borcun iptalini talep ediyorum.

Nurgül 112 Okunma

Cevaplar

  • Nurgül 19 Nisan 2013

    teb e iletilen şikayet için dönüş yapılacağı söylendi ancak yapılmadı bana cvp yazısı 16 ,03,2013 te cvp yazdı ancak müşteri hizmetlerini aramamı önermişler teşekkür ederim kendilerine ben zaten bunu müşteri hizmetleri ile çözebilseydim yada orada bana cvp verebilecek birini bulabilseydim öyle yapardım. ancak olmadı kredi aldığım bankayı değiştirdim. ayrıca daha öncede bankaların yaptığı hata için 2 kez havale yapıldığı için teb o zamanda 20 tl civarı işletim ücreti almıştı. teşekkürler Teb herkese sizi tavsiye etmeyi düşünüyorum.

  • TEB Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu işleme alınmış olup kendisine bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.teb.com.tr internet sitemize iletebilirsiniz. TEB Önce Müşteri Hattı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön